Технічне обслуговування навантажувача в Києві

Технічне обслуговування навантажувача в Києві

Гарантією надійності та ефективності навантажувача є регулярна перевірка і технічне обслуговування техніки. Своєчасне техобслуговування забезпечить навантажувач високою експлуатаційною ефективністю і допоможе уникнути непередбачених поломок і небезпечних для персоналу ситуацій.

Компанія «Еталон» надає широкий ряд послуг в Києві, одна з яких – техобслуговування навантажувачів різних моделей і марок. Висококваліфіковані фахівці компанії без праці діагностують поломки різного характеру, й усувають неполадки машин на вашому виробництві в Києві в короткі терміни. Ефективність техніки буде гарантована протягом тривалого часу користування.

Як часто потрібно проводити техобслуговування

Сервісне або технічне обслуговування проводиться з певною періодичністю, яка визначається відповідно до загального строку служби машини:

  •  Дрібне обслуговування – кожні 250 год. експлуатації;
  •  Проміжне обслуговування – кожні 500 год. експлуатації;
  •  Ґрунтовне техобслуговування – кожні 2 тисячі год. експлуатації.

Звичайно, бажано проводити огляд кожного місяця. Список робіт, які потрібно провести над навантажувачем, визначається індивідуально. Найчастіше в список входять: перевірка головних вузлів, деталей; працездатність протекторів; кількість мастила в різних системах навантажувача і т.п.

На 100% бути впевненим у функціональності своєї техніки можливо, якщо звернутися в компанію «Еталон»!

Записатися на послугу