Технічне обслуговування навантажувача в Києві

Технічне обслуговування навантажувача в Києві

Гарантією надійності та ефективності навантажувача є регулярна перевірка і технічне обслуговування техніки. Своєчасне техобслуговування забезпечить навантажувач високою експлуатаційною ефективністю і допоможе уникнути непередбачених поломок і небезпечних для персоналу ситуацій.

Компанія «Еталон» надає широкий ряд послуг в Києві, одна з яких – техобслуговування навантажувачів різних моделей і марок. Висококваліфіковані фахівці компанії без праці діагностують поломки різного характеру, й усувають неполадки машин на вашому виробництві в Києві в короткі терміни. Ефективність техніки буде гарантована протягом тривалого часу користування.

Як часто потрібно проводити техобслуговування

Сервісне або технічне обслуговування проводиться з певною періодичністю, яка визначається відповідно до загального строку служби машини:

  •  Дрібне обслуговування – кожні 250 год. експлуатації;
  •  Проміжне обслуговування – кожні 500 год. експлуатації;
  •  Ґрунтовне техобслуговування – кожні 2 тисячі год. експлуатації.

Звичайно, бажано проводити огляд кожного місяця. Список робіт, які потрібно провести над навантажувачем, визначається індивідуально. Найчастіше в список входять: перевірка головних вузлів, деталей; працездатність протекторів; кількість мастила в різних системах навантажувача і т.п.

На 100% бути впевненим у функціональності своєї техніки можливо, якщо звернутися в компанію «Еталон»! Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт ремонт штабелерів.

Бренди

Ремонт навантажувачів популярних брендів

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.
Залишити відгук
Завантажити аватар
Завантажити аватар