Технічне обслуговування навантажувача в Києві

Технічне обслуговування навантажувача в Києві

Гарантією надійності та ефективності навантажувача є регулярна перевірка і технічне обслуговування техніки. Своєчасне техобслуговування забезпечить навантажувач високою експлуатаційною ефективністю і допоможе уникнути непередбачених поломок і небезпечних для персоналу ситуацій.

Компанія «Еталон» надає широкий ряд послуг в Києві, одна з яких – техобслуговування навантажувачів різних моделей і марок. Висококваліфіковані фахівці компанії без праці діагностують поломки різного характеру, й усувають неполадки машин на вашому виробництві в Києві в короткі терміни. Ефективність техніки буде гарантована протягом тривалого часу користування.

Як часто потрібно проводити техобслуговування

Сервісне або технічне обслуговування проводиться з певною періодичністю, яка визначається відповідно до загального строку служби машини:

  •  Дрібне обслуговування – кожні 250 год. експлуатації;
  •  Проміжне обслуговування – кожні 500 год. експлуатації;
  •  Ґрунтовне техобслуговування – кожні 2 тисячі год. експлуатації.

Звичайно, бажано проводити огляд кожного місяця. Список робіт, які потрібно провести над навантажувачем, визначається індивідуально. Найчастіше в список входять: перевірка головних вузлів, деталей; працездатність протекторів; кількість мастила в різних системах навантажувача і т.п.

На 100% бути впевненим у функціональності своєї техніки можливо, якщо звернутися в компанію «Еталон»! Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати ремонт ремонт штабелерів.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.