Технічне обслуговування навантажувача в місті Харків

Технічне обслуговування навантажувача в місті Харків

Надійність і ефективність в експлуатації навантажувачів забезпечується завдяки своєчасному техобслуговуванні машини. Технічне обслуговування завжди є гарантією якісного функціонування, довговічності навантажувача, а також безпеки працівників під час роботи з технікою.

Провідна компанія «Еталон» вже довгий час забезпечує клієнтів послугами техобслуговування навантажувачів всіляких марок і моделей в Харкові. Великий досвід і висока кваліфікація співробітників в поводженні з якісного обладнання дозволяють попередити поломки й оперативно їх усувати. Працездатність буде гарантована протягом довгого часу активного використання навантажувача.

Як часто слід проводити техобслуговування

Для високої функціональності техніки слід проводити техобслуговування з певною періодичністю, яка формується відповідно до терміну служби техніки й видом завдань:

  •  Невелике техобслуговування – кожні 250 годин експлуатації;
  •  Проміжне техобслуговування – кожні 500 годин експлуатації;
  •  Повне і докладне техобслуговування – кожні 2000 годин експлуатації.

Також рекомендується проводити перевірку техніки щомісяця. Список певних робіт складається для кожної машини індивідуально. Найчастіше це перевірка і діагностика неполадок: перевірка головних вузлів, деталей, кріплень; перевірка стану протекторів; перевірка мастила і т.д.

Гарантовано бути впевненим в якісному функціонуванні своєї техніки можна, якщо звернутися в компанію «Еталон» і замовити виїзд на ваш об’єкт в Харкові.

Записатися на послугу