Технічне обслуговування навантажувача в місті Харків

Технічне обслуговування навантажувача в місті Харків

Надійність і ефективність в експлуатації навантажувачів забезпечується завдяки своєчасному техобслуговуванні машини. Технічне обслуговування завжди є гарантією якісного функціонування, довговічності навантажувача, а також безпеки працівників під час роботи з технікою.

Провідна компанія «Еталон» вже довгий час забезпечує клієнтів послугами техобслуговування навантажувачів всіляких марок і моделей в Харкові. Великий досвід і висока кваліфікація співробітників в поводженні з якісного обладнання дозволяють попередити поломки й оперативно їх усувати. Працездатність буде гарантована протягом довгого часу активного використання навантажувача.

Як часто слід проводити техобслуговування

Для високої функціональності техніки слід проводити техобслуговування з певною періодичністю, яка формується відповідно до терміну служби техніки й видом завдань:

  •  Невелике техобслуговування – кожні 250 годин експлуатації;
  •  Проміжне техобслуговування – кожні 500 годин експлуатації;
  •  Повне і докладне техобслуговування – кожні 2000 годин експлуатації.

Також рекомендується проводити перевірку техніки щомісяця. Список певних робіт складається для кожної машини індивідуально. Найчастіше це перевірка і діагностика неполадок: перевірка головних вузлів, деталей, кріплень; перевірка стану протекторів; перевірка мастила і т.д.

У нас також виявляються інші послуги ремонту, відновлення або обслуговування техніки. Наприклад, ви можете оформити ремонт штабелерів. Гарантовано бути впевненим в якісному функціонуванні своєї техніки можна, якщо звернутися в компанію «Еталон» і замовити виїзд на ваш об’єкт в Харкові.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.