Ефективна й надійна робота навантажувачів можлива, якщо регулярно виконувати технічне обслуговування агрегату. Це гарантія високої продуктивності, тривалого терміну експлуатації без поломок і безпеки персоналу.

Компанія «Еталон» надає послуги з технічного обслуговування навантажувачів різних марок і моделей. Високий рівень кваліфікації, великий досвід і наявність спеціалізованого обладнання дозволяють нам запобігти поломки ваших машин і гарантувати їх працездатність упродовж тривалого часу активної експлуатації.

Періодичність обслуговування

Технічне або сервісне обслуговування виконується з певною періодичністю – вона визначається в залежності від «віку» моделі та видів виконуваних робіт:

  • кожні 250 годин роботи – дрібне;
  • кожні 500 год. – проміжне;
  • кожні 2 тис. год. – капітальне обслуговування.

Добре було б проводити і щомісячний огляд. Перелік конкретних робіт визначається індивідуально. Найчастіше це перевірка та діагностика основних вузлів, деталей, кріплень, стан протекторів, обсяг масла в різних системах агрегату і т.д.

Якщо ви хочете бути впевненими в надійності роботи своєї машини, звертайтеся в компанію «Еталон»!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.