Техніка для птахофабрик

Вибирати складську вантажну техніку варто з урахуванням особливостей підприємства, на якому вона буде працювати. Для птахофабрик рекомендовані розроблення ірландської компанії Combilift Combi-RT. Техніка істотно спрощує навантаження й переміщення живих птахів.

Проблеми праці на птахофабриках

Головна складність роботи на птахофабриці — велика кількість пір’я, пуху й пилу. Ірландські інженери змогли розв’язати проблему, запровадивши особливі розроблення — додатковий захист ходової частини від забруднення. Водночас — зберегли простоту доступу до всіх важливих вузлів для проведення ТО й ремонту. Це істотно здешевить ціну обслуговування.

Варто згадати й про кабіну машини — вона безпечна й максимально комфортна.

Оптимальне рішення для птахофабрик

Раніше, до появи інноваційних розроблень Combilift Combi-RT, на птахофермах використовувалися звичайні вилкові навантажувачі, додатково модифіковані для розв’язання поставлених завдань.

Ірландці запропонували першу у світі машину, здатну ефективно працювати саме на птахофермах. Створенню нової техніки передували довгі дослідження в робочих умовах. Важливо було не тільки зробити якісну машину, але й не допустити зайвого хвилювання птиці під час переміщення.

Інші характеристики:

  • висока прохідність;
  • незначні габарити;
  • робота всередині й зовні приміщення;
  • трисекційна щогла;
  • вільний хід вил.

Блоки легко захоплюються. Щогла вільно рухається. Немає ризику попадання пилу, пуху в приймачі.

Особливості Combilift Combi-RT

  1. Просвіт — 300 міліметрів. Це дає можливість долати практично будь-які перешкоди, які можуть бути на території ферми.
  2. Плавність і легкість руху. Під час переміщення живої птиці вкрай важливо забезпечити низький рівень шуму і запобігти коливанням, вібрації.
  3. Точність операцій. Оператор виконує всі дії легко, швидко, максимально точно — цього вдалося досягти завдяки опції бокового зміщення й повороту вил.
  4. Повний привід. Підвищується ефективність роботи.
  5. Комфорт роботи оператора. Зручна кабіна, широкий кут огляду. Сама кабіна зачинена. Крісло розміщене низько.

Сучасна спеціалізована техніка для птахофабрик дає можливість ефективно розв’язувати поставлені завдання під час роботи з таким складним вантажем, як жива птиця. Навантажувачі Combilift Combi-RT, розроблені ірландськими інженерами, характеризуються ефективністю. Фермери, які застосовують обладнання на своїх фабриках, уже позитивно оцінили розроблення.

Комментарии закрыты.