Техобслуговування навантажувача в Дніпрі

Техобслуговування навантажувача в Дніпрі

Своєчасне техобслуговування надає гарантії безвідмовного й ефективного експлуатування навантажувача. До того ж технічне обслуговування убезпечить ваш персонал і продовжить термін якісного функціонування навантажувача без проблем і неполадок.

«Еталон» – компанія в Дніпрі, яка надає можливість техобслуговування навантажувачів будь-яких видів і марок. Висококваліфіковані та досвідчені фахівці в Дніпрі мають навички володіння якісними пристроями та технікою, що дозволить виявити поломки техніки та усунути їх. Таким чином, працездатність буде надовго відновлена ​​в найкоротші терміни.

Коли потрібно проводити техобслуговування

Велику користь обслуговування принесе, якщо виконувати його вчасно – періодичність визначається відповідно до терміну служби навантажувача і видом завдань, якими він займається:

  • Невелике техобслуговування – кожні 250 год. експлуатації;
  • Проміжне обслуговування – кожні 500 год. експлуатації;
  • Повне обслуговування – кожні 2 тисячі год. експлуатації.

Рекомендуємо також виконувати огляд кожного місяця. Список робіт для кожної машини буде відрізнятися в залежності від моделі, марки й т.д.

У нас також доступні інші послуги з обслуговування, відновлення або ремонту техніки – наприклад, ремонт штабелерів. Для повної впевненості в ефективності свого навантажувача пропонуємо звернутися в компанію «Еталон» в місті Дніпро!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.