У чому особливість електричних навантажувачів

Електричні машини для навантаження Heli користуються великою популярністю в підприємств та приватних споживачів. Це один з оптимальних варіантів обладнання для роботи з вантажем.

Вилкові машини-навантажувачі працюють переважно з матеріалами, що перевозяться на піддонах. Їх можна використовувати й в приміщеннях (наприклад, складських), і на будівництві просто неба. Машини часто залучені в роботі харчових підприємств, а також у медицині та інших промислових галузях. Навантажувачі мають справу з вантажами різних видів — бочками, пакунками, ящиками та іншим.

Одна з важливих переваг вилкового навантажувача — компактний розмір, що дозволяє йому просуватися навіть вузькими проходами. Використовуючи таку машину, варто враховувати рівень навантаження та висоту підйому: навантажувач може підіймати вантажі вагою до трьох тонн на висоту три метри та тридцять сантиметрів.

Невеликі розміри, хороша стійкість та технічні характеристики електричних навантажувачів оптимально підходять для роботи з негабаритними вантажами.

Електричні машини для навантаження Heli можуть мати такі індекси:

  1. S-AQ — працюють із вантажами не важчими за півтори тонни, мають спарене колесо ззаду.
  2. B, E — можуть підіймати вантажі вагою до трьох тонн, задні колеса стандартні.

Навантажувачі різних серій мають різні габарити, вагу, ємність акумуляторної батареї. Електричні машини для завантаження працюють на потужних акумуляторах — від 440 Ампер-година до 700 Ампер-година. Циклу заряду вистачає на вісім годин навантаження або розвантаження. Зарядка в машин цього типу зовнішня.

Машини для навантаження Heli відрізняються чудовою стійкістю та маневровістю. Керують ними за допомогою рідкокристалічного дисплея. Також є індикатори заряду та двигуна.

Навантажувач оснащений контролером, який відповідає за плавний хід та роботу насоса. Спеціальні підсилювачі на кермі та на гальмах роблять управління машиною ще зручнішим. Кабіна навантажувача простора та зручна, має надійний захист від попадання вантажу. Значний кліренс дозволяє машині працювати на майданчиках із будь-яким покриттям.

Навантажувачі вилкові — функціональні та надійні машини, але навіть їм буває необхідний ремонт і техобслуговування. Щоби розв’язати проблему з електронавантажувачем, звертайтеся до нашої компанії «Еталон» − ми надаємо якісні послуги за вигідними цінами.

Комментарии закрыты.