Вибираємо навісне обладнання для вилкового навантажувача

Наявність додаткового навісного обладнання підвищує функціональність вилкового навантажувача й звільняє від придбання нової техніки. Є безліч насадок для вил техніки, які легко монтуються й демонтуються, але дають можливість розв’язувати різноманітні завдання.

Поширені моделі навісного обладнання та його призначення

Розглянемо найбільш популярні й необхідні пристрої, що застосовуються в разі підвищення функціональності навантажувачів різних моделей. До речі, не забувайте своєчасно проводити технічне обслуговування техніки. Це дасть змогу виключити дорогий ремонт гідравлічної системи й інших вузлів.

1. Подовжувачі вил

Вони дають можливість техніці працювати з великогабаритними товарами або нанизувати одночасно кілька палет, що прискорює й оптимізує процес транспортування. Найпоширеніший розмір подовжувача — орієнтовно 2,5 метри. Але деякі моделі можуть досягати й 4 метрів.

2. Кранова стріла

Цей пристрій дає змогу перетворити навантажувач в аналог підіймального крана. Стріла монтується на вилах і закріплюється на щоглі.

3. Гачкове захоплення

Конструкція є пластиною з металу, у якій передбачені отвори для вил і гаків. Щоби вантажі не вислизали, є спеціальний запобіжник — найчастіше це ланцюг.

4. Кран-балка

Незамінне доповнення, яке використовується під час переміщення вантажів, зачеплених за допомогою ланцюгів або канатів. Такі балки здатні витримувати масу до 15 000 кілограмів.

5. Захвати для бочок

Пристрої, створені для безпечного переміщення бочок без установки їх на піддони. Є кілька варіантів, створених для роботи з тарою з різних матеріалів:

  • пластика;
  • сталі або металу;
  • склопластику.

6. Ротатор

Розроблено для спустошення контейнерів або габаритних ящиків. Ротатор функціонує за допомогою гідравлічної системи. Можуть обертати зачеплений вантаж на 360 градусів. Їхня вантажність сягає позначки в 15 000 кілограмів.

Підбиваючи підсумок

Також є такі пристрої, як:

  • позиціонер вил;
  • захват для рулонів;
  • платформа;
  • і деякі інші.

Під час вибору навісного обладнання треба враховувати, наскільки воно необхідне вам і чи дійсно його покупка виправдана. Переконайтеся, що пристрої є сумісними з цією технікою й мають необхідну вантажність.

Комментарии закрыты.