Відмінні риси самохідних штабелерів HELI

Електричні самохідні штабелери ідеально підходять для роботи з вантажами на палетах і підйому їх на високі стелажі. Одним із найбільш відомих брендів, що постачають свої розробки на профільний ринок, є компанія HELI.

Невеликі розміри техніки забезпечують її просте маневрування навіть у вузьких складських проходах. Машини обладнані міцною багатосекційною рамою — вона дає змогу підіймати вантажі на висоту до 5 метрів (залежно від моделі).

У разі правильного обслуговування ремонт штабелерів проводиться не часто — тільки за умови фізичного зносу деталей. Іноді може знадобитися ремонт акумуляторів — його виконають фахівці компанії СК «Еталон».

Різноманітність моделей

Бренд HELI пропонує широкий асортимент моделей. Розглянемо головні відмінні характеристики техніки і їхні переваги.

1. Класичні

У цю категорію потрапляє техніка, обладнана опорними ногами. Опори забезпечують високу стійкість машин і запобігають їхньому перекиданню. Ноги висуваються під вилами, що потрібно враховувати під час під’їзду до стелажів.

Серед відносних незручностей машин такого типу:

  • складність взаємодії з двонастільними піддонами;
  • обмеженість під’їзду до бортів вантажівок, фур.

2. З противагою

Ці моделі більші за габаритами. Головна перевага — здатність впритул під’їжджати до автотранспорту. Також вони підходять для взаємодії з різними піддонами.

3. Ручний

Свою назву дістали через особливості управління. У них немає платформи для оператора — він супроводжує техніку, йдучи поруч із нею. Для контролю використовується спеціальне руків’я або блок управління на дроті.

4. Операторські

У них є місце для людини, яка керує технікою. Це може бути, як висувна платформа для роботи в положенні стоячи, так і повноцінна класична кабіна.

4 корисні функції

Розробки компанії HELI мають масу корисних характеристик і особливостей. Виділимо 4 головних:

  • простота зняття акумулятора, що полегшує його заміну;
  • наявність системи, що автоматично контролює тягу приводного колеса;
  • рекуперативного гальмування;
  • висувна платформа для оператора, оснащена поручнями для безпеки.

Якщо вам потрібна консультація, допомога в обслуговуванні або повноцінний ремонт складської спецтехніки, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними на сайті контактами. Вони візьмуть ваше звернення й погодять дату та час приїзду бригади майстрів.

Комментарии закрыты.