Вилковий електричний навантажувач, електровізок, ручний візок — що ефективніше?

Як правило, для вантажно-розвантажувальних складських робіт використовується спеціальна техніка — електронавантажувачі, самохідні електричні візки та ручні візки (що лагідно називають «рохлями»).

Якщо розвантаження не відбувається оптимальним способом, витрати зростають, з’являються черги, техніка та персонал використовуються неефективно. Грамотна організація праці та правильний вибір обладнання допоможуть уникнути цих небажаних наслідків.

Сьогодні вантажівки та фури розвантажуються такими способами:

  • якщо розвантаження проводиться з рівня землі, застосовуються вилкові машини або навантажувачі з противагою. Вони можуть підіймати вили на необхідну висоту та знімати палети з боків вантажного автомобіля;
  • якщо на складі є спеціальна платформа, здатна заїжджати всередину вантажівки, роботу виконують електричні або ручні візки.

Кожен зі способів має свої плюси та мінуси. Застосування вантажно-розвантажувальних платформ дозволяє заощадити час та зменшити витрати на розвантаження фури.

Електронавантажувач із противагою відрізняється високою швидкістю роботи, а керує ним лише один оператор. Але якщо на складі немає вантажно-розвантажувального майданчика, відстань перевезення вантажу збільшується втричі-вчетверо, що негативно позначається на продуктивності. Крім того, варто враховувати експлуатаційні витрати на вилковий електронавантажувач — вони досить високі. У нашій компанії «Еталон» ви можете замовити техобслуговування чи ремонт будь-якого типу навантажувачів за доступними цінами, що дозволить вам заощадити.

Ручний візок відрізняється набагато меншою вартістю експлуатації. Однак вона повільно пересувається й залежить від фізичних сил оператора, що також зменшує продуктивність.

Електричний візок працює швидко й може за швидкістю замінити два ручні візки. Однак у роботі будь-якого складу є свої особливості, тому універсальне рішення запропонувати не можна. Варто розглядати всі варіанти використання складської техніки, щоби знайти оптимальний, що дозволяє заощадити та підвищити продуктивність праці.

Комментарии закрыты.