Вимірювання компресії у двигуні навантажувачів

Вимірювання компресії у двигуні навантажувачів

Вимірювання компресії у двигуні навантажувача дозволяє визначити справжній стан агрегату. Для виконання виміру не потрібен аналіз двигуна — у цьому й полягає перевага цієї операції.

Отримані показники дають змогу визначити тиск стиснення усередині циліндрів. Порівнявши цифри із заводськими показниками, вказаними виробником навантажувача в технічній документації, можна зрозуміти, наскільки відхилення є критичними та чи потрібний ремонт поршневої групи.

До чого призводить зниження компресії

Якщо не контролювати компресію всередині двигуна навантажувача, можливі ситуації, коли показник впаде до критичного рівня, що спровокує низку проблем:

  • зниження тягових показників;
  • занадто швидке старіння мастила;
  • підвищення споживання палива, оскільки воно частково буде йти в картер.

Компанія «Еталон» надає послуги із вимірювання компресії дизельних двигунів навантажувачів. Також ми працюємо із бензиновими моделями вантажної техніки. Ми готові взяти на себе повне технічне обслуговування ваших машин, що гарантує їхню працездатність і мінімізується ймовірність серйозних поломок і тривалого простою складської техніки.

Причини зниження компресії у двигуні навантажувача

Є кілька причин, через які знижується компресія двигуна внутрішнього згоряння:

  • поява нагару на поршнях, циліндрах;
  • механічні ушкодження циліндрів;
  • прогоряння поршня;
  • пошкодження прокладання головки блоку циліндрів;
  • деформації клапанів;
  • засмічення повітряного фільтра.

Як відбувається перевірка компресії

Для зняття показників варто використовувати спеціалізоване обладнання – компресометр. Хоча є й інші способи. Однак, щоб отримати максимально точні дані, краще довіритися профільним приладам.

Займатися цією роботою мають лише досвідчені фахівці. Це стане гарантією точності результатів. Майстри компанії «Еталон» готові не тільки виміряти компресію у двигуні навантажувача, але і провести його повноцінну діагностику. У разі виявлення несправності спеціалісти виконають оперативний ремонт двигуна.

Залишилися питання? Бажаєте викликати майстрів? Зв’яжіться з менеджерами за вказаними на сайті контактними даними. Вони дадуть відповідь на всі запитання й нададуть додаткову інформацію, що вас цікавить!

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.