Висотні штабелери та річтраки: відмінності

Під час обслуговування складських приміщень неможливе використання вилкових навантажувачів. Для ефективного використання складської території та підйому вантажів на велику висоту рекомендовано використання техніки у вигляді штабелерів та річтраків. Відмінною особливістю техніки є вантажопідйомність, як правило, моделі можуть підняти вантаж до 2,5 тонн.

У компанії «Еталон» представлені різні серії цієї техніки. Стандартні варіанти працюють інтенсивно й мають здатність підіймати вагу від 1 до 1.6 тонн. Показник висоти підйому становить до 9 м. Якщо техніка купується для обслуговування складських приміщень із високою продуктивністю, необхідно вибирати ефективніші моделі, що мають здатність підняти вантаж на висоту понад 12 м.

Особливість деяких моделей — можливість довго працювати на великій висоті. Такі штабелери та річтраки представлені компактною технікою з наявністю міцних підйомних механізмів. Ця техніка передбачає нахил кабіни, що сприяє підвищенню кута огляду та рівню комфорту в процесі керування технікою. Для певних моделей характерна найменша ширина, що актуально під час обслуговування найвужчих проходів.

Висувною є телескопічна щогла цього обладнання. У комплекті передбачені механізми безпеки, що захищають від перекидання, а також наявність висувної каретки. Для сучасних варіантів характерні такі переваги:

  • бортовий комп’ютер;
  • ергономічне місце для оператора;
  • зручність в управлінні;
  • висока маневровість;
  • безшумна робота.

Відмінними рисами штабелерів та річтраків є конструктивні особливості. У штабелера щогла має на увазі стаціонарне становище. Для переміщення вантажу горизонтально техніка потребує зміщення.

Річтраки мають на увазі висувну щоглу, що сприяє стабілізації навантаження та підвищенню рівня маневровості (актуально під час виконання робіт в обмеженому просторі).

Для штабелерів характерна нижча висота підйому — до 6 м. Річтраки підіймають вантаж на висоту, вищу у кілька разів. Залежно від виробників, техніка наділена різними можливостями підйому на висоту. Ця характеристика досягається завдяки використанню додаткового функціонала для точного контролю вантажу та кращого підтримання рівноваги для технічного обладнання.

Комментарии закрыты.