XILIN — китайський бренд навантажувачів

Китайські виробники впевнено завойовують різні галузі та сфери. Зокрема, промислового машинобудування.

Компанія XILIN пропонує сучасні функціональні навантажувачі, що випускаються із застосуванням німецьких комплектуючих елементів та відповідно до стандарту TUV (Німеччина). Окрім того, бренд має міжнародний сертифікат якості.

Розвиток компанії XILIN

Свою діяльність виробник розпочав у 1985 році, а торгову марку XILIN зареєстрував у 1991-му. Безпосередній акцент на розробку складської техніки бренд зробив лише на початку третього тисячоліття. Впровадження сучасних методів та унікальних технологій дозволило компанії завоювати своє місце на ринку складського обладнання.

2004 року було підписано договір на співпрацю з німецьким брендом Jungheinrich AG. Партнерські відносини з однією з найвідоміших європейських компаній дали змогу суттєво підвищити якісні характеристики продукції. Крім комплектуючих Jungheinrich AG, під час виробництва використовуються складові частини інших брендів:

  • редуктори Iskra (Болгарія);
  • системи контролю Mosfet (Італія)

Асортимент бренду XILIN

Компанія пропонує широкий асортимент продукції для роботи на складах:

  • підйомні столи;
  • річтраки;
  • електричні та гідравлічні візки;
  • комплектувальники для замовлень та багато іншого.

Заслуговують на увагу унікальні апарати з вибухозахистом. Загалом бренд пропонує понад 400 моделей техніки для складів різного типу.

Високу якість складання агрегатів контролюють сучасні автоматизовані системи, які істотно знижують вплив людського чинника на кінцевий результат.

Особливість виробництва

За даними 2020-го, бренд постачає свою продукцію майже в 150 країн світу. Виробничі потужності займають понад 130 тисяч квадратних метрів. У команді компанії працює понад 200 інженерів, а загальна кількість персоналу становить 1600 осіб.

Поєднання німецького досвіду, сучасних розробок дозволило створювати справді якісну складську техніку.

Однак, як і будь-яка інша, вона може згодом ламатися або вимагати технічного обслуговування. Компанія «Еталон» виконує ремонт китайських навантажувачів. Ми маємо необхідне обладнання, запас деталей. Ми оперативно виїдемо на ваш об’єкт, проведемо діагностику. Для отримання додаткової інформації, зв’яжіться з нашими консультантами.

Комментарии закрыты.