Як підібрати навантажувач за габаритами складу?

Для організації продуктивної й оперативної роботи на складі важливо правильно підібрати навантажувачі. Необхідно, щоб техніка відповідала габаритам складу.

Якщо купити машину невеликої потужності, вона не справлятиметься з поставленими завданнями та гальмуватиме роботу. Якщо ж склад маленький, то немає сенсу купувати надпотужні агрегати. Їхній ресурс не буде залучений повністю, а ви тільки переплатите гроші.

5 факторів, які потрібно врахувати при виборі навантажувача

При покупці потрібно враховувати ряд параметрів, які ми й розглянемо в цій статті. Орієнтуючись на них, ви купите машину, що точно відповідатиме ймовірним задачам.

1. Вантажопідйомність

На ринку представлено безліч моделей різної максимальної вантажопідйомності – від 1000 кілограм до 25 тонн. Найбільшою вантажопідйомністю володіють дизельні моделі. Однак у них є свої особливості, про які ми згадаємо нижче.

Також в цьому випадку не можна забувати про центр ваги та габарити. Наприклад, стандартні моделі орієнтовані на центр завантаження в 50-60 см. Якщо ж передбачається, що габарити вантажів будуть понад 100 сантиметрів, краще орієнтуватися на агрегати підвищеної вантажопідйомності.

2. Висота підйому

Якщо склад невеликий, а стелажі не надто високі, то досить навантажувача з максимальною висотою підйому 3 метри. У разі, коли техніка купується для великих приміщень, величезних магазинів, то потрібно більш уважно підійти до вибору щогли.

3. Вид палива

Залежить від того, в яких саме умовах планується експлуатувати техніку:

  • для закритих приміщень підійде тільки електрична модель – не виділяє газів і безшумна;
  • дизельні та бензинові машини добре зарекомендували себе на відкритих просторах.

4. Маневреність і розміри

Компактність – ще один важливий фактор, особливо, якщо на складі не так вже й багато місця між стелажами. Гарним варіантом стануть вузькопрохідні моделі. Їх позитивна особливість – щогла повертається на 180 градусів!

5. Вартість

Звичайно, якісна та надійна, функціональна техніка не може коштувати дешево. Сподіваємося, ви розумієте це. На ціну впливає декілька параметрів:

  • потужність;
  • тип двигуна;
  • висота підйому;
  • наявність додаткових можливостей;
  • марка. 

Звертати увагу на ціну слід вже після того, як вибрали кілька машин, що підходять вам за першими чотирма параметрами.

Комментарии закрыты.