Як підібрати вилковий навантажувач для розвантаження та навантаження транспорту?

Багато складських операцій виконуються за допомогою навантажувача. Якщо правильно підібрати обладнання, то робота проходитиме ефективніше на підприємстві. Вибір техніки залежить від різних параметрів: кваліфікація співробітників, характеристики приміщення, різновид зберігання продукції та багато іншого.

Розвантаження та навантаження транспорту (вантажівки, фургони тощо) проводиться за допомогою різних вилкових машин. Тільки в кожного різновиду свої параметри й вони виконують роботу з різним ступенем ефективності. Для деяких операцій варто підібрати одну техніку, а для інших — варіанти навантажувачів. Компанія «Еталон» пропонує різні моделі техніки. Можна підібрати відповідне обладнання.

Різновиди вилкових навантажувачів, їхні особливості:

  1. Електровізок повідковий. Його рекомендується використовувати на платформах розвантаження та навантаження, контейнерах. Між кінцевими пунктами відстань має бути не більш ніж 50 метрів.
  2. Візок самохідний із платформою для оператора. Порівнюючи з першим варіантом, цей різновид техніки ефективніший на 40 %. Між точками навантаження та вивантаження може становити майже 100 метрів.
  3. Повідковий штабелер або з платформою здатний працювати з палетованими вантажами на рівні землі. Добре підійде, коли продукцію потрібно складати на стелажі або один на одного. Не підійде під час розвантаження транспортних засобів із боку борту.
  4. Навантажувач вилкового плану з противагою підходить для проведення операцій із рівня землі. Має високу швидкість, тому забезпечує оперативну роботу для підприємства. Тут є кабіна, тому робота оператора є комфортною навіть на вулиці.
  5. Електроштабелер самохідний із кабіною — універсальна техніка для роботи в приміщенні. Оператор у кабіні може провести більше робочого часу, ніж у транспорті без кабіни.
  6. Штабелер із підйомом вил здатний транспортувати по два палети одночасно. Це значно пришвидшує процес. Рекомендується для подачі на конвеєр або укладання піддонів на 1 та 2 рівень.
  7. Електроштабелер здатний впритул під’їжджати до вантажівок (їхніх бортів).
  8. Річтрак має висувний вантажопідйомник, завдяки якому найшвидше здійснює розвантаження та навантаження продукції. Може працювати лише на рівній поверхні. Такий засіб підіймає вантаж до 12 метрів.

Потрібно уважно поставитися до вибору складської техніки, обов’язково розрахувати розміри приміщення.

Комментарии закрыты.