Як вибрати візок для складу: 4 чинники

Вантажні візки — незамінні помічники працівників складу, гуртової бази, торговельних центрів і супермаркетів. З їхньою допомогою виконується переміщення товарів, вантажів. Вони істотно полегшують працю персоналу.

На ринку профільних товарів представлений величезний асортимент візків. У цій статті розглянемо основні моменти, які треба враховувати під час їхнього вибору.

1. Габарити та вантажність

Одна із найбільш важливих вимог — розміри та вантажність візка. Треба враховувати, які саме навантаження передбачаються на техніку. Якщо ви вже знаєте, що за вантажі будете перевозити, вибирайте модель із відповідними характеристиками. Це дасть змогу безпечно переміщувати вантажі на території.

Важливим є й розмір техніки. Важливо, щоби візок вільно проїжджав й розгортався між стелажами або торговими рядами.

2. Прохідна відстань

Прорахуйте, яку максимальну відстань буде проходити візок за щоденного нормального навантаження.

Якщо дистанція велика, треба віддати перевагу електричній моделі. Це не тільки спростить роботу персоналу, а і прискорить процеси.

Якщо ж дистанція невелика, інвестувати в покупку електричної техніки немає сенсу. Досить ручної моделі.

3. Умови роботи

Не ігноруйте робоче середовище. Найчастіше візки використовуються всередині замкнених приміщень:

  • на складах;
  • в супермаркетах;
  • на гуртових базах;
  • у виробничих цехах.

Для нормального руху потрібна максимально рівна поверхня підлоги. Також не повинно бути різних зовнішніх агресивних чинників.

Допускається нетривала, нехай і регулярна робота на відкритому повітрі, на нерівних поверхнях. Однак за постійної експлуатації на вулиці — за різних погодних умов — краще вибирати моделі, спеціально створені для цього.

4. Вартість

Ціна — важливий чинник. Особливо, якщо підприємство невелике і витрати доводиться жорстко контролювати. Звичайно, покупка візка — це інвестиції.

Якщо фінансів недостатньо, доводиться економити, рекомендується вибрати ручні моделі. Вони не тільки дешевші, але і простіші в обслуговуванні. Електричні дорожчі, але мають свої незаперечні переваги:

  • безпеку;
  • простоту управління;
  • високу швидкість пересування (в порівнянні з ручною).

Висновок

Під час вибору візку для складу необхідно враховувати певні робочі завдання, які доведеться щодня розв’язувати. Легкі ручні або гідравлічні візки — оптимальний варіант для невеликого складу. Якщо ж обсяги робіт великі, рекомендується орієнтуватися на самохідні моделі.

Комментарии закрыты.