Який варіант є оптимальним: лізинг чи оренда навантажувачів

Багато власників складів, щоби мінімізувати витрати, не поспішають купувати складську техніку, а вважають за краще брати її в лізинг чи оренду. У деяких випадках такий крок дуже виправданий.

Лізинг передбачає довгострокову співпрацю між двома сторонами, тому цей варіант є кращим для різних компаній (дорожніх, складських, будівельних). В обов’язковому порядку складається договір, у якому описуються всі нюанси, виявлені після ретельного аналізу роботи складу. Компанія, яка бере складську техніку до лізингу, має чітко визначитися з такими моментами:

  • які роботи виконуватиме техніка;
  • в яких умовах вона експлуатуватиметься.

Побажання та нюанси обговорюються з компанією, що пропонує складську техніку в лізинг. Після цього підбирається клієнту техніку з параметрами, які підходять до роботи в певних умовах.

Ціна експлуатації техніки залежить від терміну лізингу навантажувачів. Вигідно купувати складське обладнання на тривалий термін. За наявності можливості точно визначити період проведення робіт, ви зможете отримувати прибуток із роботи складу та оплачувати лізинг.

Важливо дотримуватися кожного пункту договору. У цьому випадку після закінчення терміну дії документа техніка переходить у власність орендарю, який зможе розпоряджатися нею на власний розсуд (залишити, продати). Початковий внесок при оформленні лізингу становить 10 % вартості техніки. Виплати, що залишилися, можуть бути розподілені на кілька місяців або років. Усе залежить від конкретних умов співпраці.

Якщо потрібно провести разові роботи, краще взяти техніку в оренду. Головною особливістю є те, що всі витрати на технічне обслуговування та ремонт бере компанія-орендодавець. Фахівці будуть своєчасно проводити огляд, ремонт. Водночас у вас завжди під рукою буде продуктивна та економічна складська техніка.

Послуги оренди підходять компаніям, які не можуть дозволити собі купівлю техніки або лізинг. За такої умови ви забезпечите склад дорогою технікою з високими експлуатаційними параметрами, сплачуючи незначну суму за оренду.

Компанія «Еталон» надає складську техніку на найвигідніших умовах. Детальну інформацію уточнюйте в менеджерів у телефонному режимі.

Комментарии закрыты.