Якісне фарбування навантажувача в Києві

Якісне фарбування навантажувача в Києві

Компанія – лідер «Еталон» забезпечує клієнтів безліччю послуг, одна з них – фарбування навантажувачів. У розпорядженні є все необхідне обладнання, першокласні фарби та спеціально навчені співробітники з високою кваліфікацією.

Повернути колишній вигляд агрегату можна багатьма способами, одним з яких є його фарбування. У міру експлуатації машина зношується і підвищується шанс появи подряпин, тріщин на фарбі та потертостей. Фарба також є і засобом захисту – навантажувач знаходить додаткове покриття, яке попередить появу корозії та подальші руйнування металу.

Як проводиться фарбування машини

  • Зачистка та шліфування поверхонь;
  • Нанесення покриття ґрунтовки;
  • Фарбування.

Якщо маєте бажання, можна нанести логотипи. Наприклад, марка техніки, її модель або назва компанії, що володіє навантажувачем.

На базі компанії також є різне обладнання, необхідне для виконання фарбування швидко і якісно в Києві. Крім фарбування також надаються такі послуги, як діагностика й усунення виявлених внаслідок діагностики проблем і неполадок.

Чому варто звернутися саме до компанії «Еталон»?

  • Високий рівень кваліфікації фахівців.
  • Відмінна якість фарб і необхідних матеріалів.
  • Всі процедури й роботи виконуються відповідно до загальноприйнятих норм.
  • Оперативність і висока ефективність.
  • Доступні ціни.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, зверніться до наших консультантів за наданими контактами. Висококваліфіковані співробітники й великий досвід за спиною компанії допомагають усувати поломки різного характеру. Наприклад, ми також можемо виконати діагностику навантажувачів в Києві.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.