Якісний ремонт та обслуговування навантажувачів JAC

Якісний ремонт та обслуговування навантажувачів JAC

Здійснюючи ремонт навантажувачів JAC, фахівці компанії «Еталон» усувають несправності всіх типів. На всі види робіт надається гарантія. Її термін залежить від типу деталі, тривалості експлуатації техніки.

Основна частина поломок усувається безпосередньо на складі, де працює техніка. В окремих випадках необхідне транспортування навантажувача на нашу базу. Перевезення машин ми здійснюємо своїми силами.

Особливості навантажувачів JAC

Під цією маркою випускається функціональна і продуктивна техніка. Навантажувачі підходять для великих складів, промислових підприємств, супермаркетів. Компактні розміри і простота управління машиною робить її маневруючою. Передбачені додаткові опції для настроювання окремих частин і елементів усередині салону під індивідуальні потреби оператора.

Заслуговують на окрему увагу такі характеристики техніки:

 • потужний двигун;
 • відносно висока швидкість пересування;
 • мінімальний витрата палива;
 • хороша стійкість.

Для виробництва моделей використовуються сучасні комплектуючі та деталі. Корпус виготовлений з високоякісної сталі.

Якщо своєчасно проводити обслуговування навантажувачів JAC, вдасться уникнути або істотно мінімізувати ймовірність серйозних поломок. Компанія «Еталон» пропонує свої послуги по регулярному (плановому) техобслуговуванню.

Які види ремонтів виконуються найчастіше

Як показує наш досвід, найчастіше ремонт потрібно наступним частинам навантажувачів:

 • навісне обладнання;
 • мости і ходова;
 • двигуни;
 • паливна і гальмівна системи;
 • блоки управління та ін.

Причиною поломок найчастіше є неправильна експлуатація або фізичний знос. Також важливо регулярно проводити огляд техніки.

Ремонт навантажувачів від компанії «Еталон»

Якщо вам необхідно замовити ремонт навантажувачів JAC, звертайтеся в компанію «Еталон». Схема нашої роботи передбачає такі дії:

 • отримання заявки;
 • виїзд на місце роботи навантажувача (в більшості випадків ми приїжджаємо упродовж 24 годин з моменту звернення);
 • діагностика техніки;
 • встановлення термінів і вартості ремонту, узгодження з замовником;
 • підбір запасних частин і виконання ремонту.

Також наші фахівці надають послуги з відновлення інших моделей. Наприклад, у нас можна замовити ремонт навантажувача ТСМ та інших марок вантажної техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.