Заміна шворнів керованого мосту навантажувача

Заміна шворнів керованого мосту навантажувача

Шворня — це спеціальний стрижень шарніра, що використовується для поворотного з’єднання окремих елементів керованого мосту навантажувача. Такий елемент є віссю, яка потрібна для керування машиною.

Через високі навантаження спецтехніки шворні можуть зношуватися або ламатися. У такому разі необхідна заміна шворнів керованого мосту навантажувача. Її треба виконувати в разі перших ознак несправності техніки. Оскільки від шворнів залежить не лише маневровість та простота експлуатації, а й безпека персоналу складу. Адже некерований навантажувач може здійснити наїзд на працівників або врізатися в стелаж і перекинути його.

Послуги компанії «Еталон»

Компанія «Еталон» надає профільні послуги. Наші фахівці готові оперативно виїхати на ваш склад чи підприємство та виконати всі необхідні роботи. Найчастіше не потрібне транспортування техніки на нашу базу — заміну та ремонт можна виконати на місці. Тільки в разі серйозних поломок ми транспортуємо машину до боксів.

З якими навантажувачами ми працюємо

Майстри «Еталон» готові відремонтувати керований міст будь-якого навантажувача. Ми працюємо з різною складською технікою:

 • бензиновою;
 • дизельною;
 • газовою та ін.

Наші фахівці пройшли повноцінне профільне навчання та готові відновити працездатність вилкових навантажувачів таких марок:

 • STILL;
 • MITSUBISHI;
 • HYUNDAI;
 • TOYOTA;
 • TCM;
 • KOMATSU;
 • NISSAN;
 • MAXIMAL;
 • та інших.

Ми маємо власний склад запасних частин. Тому вам не доведеться довго чекати на постачання шворнів для навантажувачів. Техніка не простоюватиме, а ваше підприємство не зазнає збитків. У нас є ремкомплект бічний, вісь поворотна та інші необхідні деталі.

Додаткові послуги

Щоб унеможливити серйозні поломки техніки та мінімізувати фінансові витрати на її відновлення, рекомендується проводити своєчасне регулярне технічне обслуговування. Довіряти цю роботу краще досвідченим професіоналам. Фахівці компанії «Еталон» складуть графік та проводитимуть ТО. Це дасть змогу заздалегідь зрозуміти, коли потрібна заміна деталей або поточний ремонт — такий підхід дозволить уникнути складних несправностей та тривалих простоїв техніки.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.