Як і будь-яка складська вантажна техніка, рокла може ламатися. Високі навантаження та порушення правил експлуатації призводять до пошкоджень техніки. Часто причиною несправностей може бути недбалість персоналу або брак регулярного обслуговування. Для виконання ремонту потрібні якісні запчастини для рокли. Придбати їх можна в компанії «Еталон».

Ми надаємо послуги термінового виїзного ремонту складської техніки. Оперативно усувати неполадки нам вдається завдяки наявності не тільки сучасного обладнання, а і власного складу, де завжди є необхідні запчастини для рокли. Також наші фахівці готові взяти на себе технічне обслуговування рокли — це дозволить мінімізувати ймовірність серйозних поломок та тривалого простою техніки.

Замовити запчастини та компоненти для рокли

У нас є оригінальні запчастини та деталі для техніки різних виробників. Також ми допоможемо підібрати якісні та надійні аналоги, якщо фірмової продукції немає, а на її постачання чекати занадто довго. Ми забезпечимо швидку доставку деталей зі складу до вас на підприємство.

Що пропонує компанія «Еталон»

У нас є:

 • кермові колеса;
 • підшипники різного типу;
 • осі для коліс та роликів;
 • манжети та сальники, прокладки;
 • штоки;
 • вантажні тяги;
 • важелі різного призначення;
 • гідровузли;
 • шайби, шпинделі, пружини;
 • втулки;
 • стопорні кільця;
 • і багато іншого.

Чому варто співпрацювати з «Еталон»

Фахівці компанії «Еталон» виконають підбір запасних частин. Вони гарантовано підійдуть для вашої техніки та забезпечать її довговічність та функціональність.

Крім того, наші майстри готові виконати ремонт рокл. У наших фахівців є необхідні навички та кваліфікація. Вони знають, як вирішити навіть найскладнішу проблему.

Пам’ятайте, що підбір запасних частин мають виконувати професіонали, які знаються на особливостях техніки та деталей. Це послужить гарантією надійного та довговічного функціонування обладнання.

Якщо ви маєте запитання, зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними на сайті контактними даними. Фахівці нададуть додаткову інформацію та розкажуть, як буде організовано роботу. Співпраця з компанією «Еталон» — гарантія працездатності вашої техніки.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.