Компанія «Еталон» надає послуги з ремонту складської техніки — у тому числі штабелерів. Для оперативного відновлення працездатності обладнання ми маємо власний склад із деталями та компонентами. Ваша техніка не довго простоюватиме в очікуванні постачання — наші менеджери підберуть необхідні для ремонту деталі.

Широкий асортимент запчастин для штабелерів

Ми допоможемо вам підібрати запасні частини для штабелерів різних марок та моделей. У нас на складі є:

 • електронні блоки;
 • командні пристрої;
 • гідронасоси та інші складники гідравлічної системи — циліндри, поршні тощо;
 • електричні двигуни та їхні компоненти;
 • контролери, модулятори;
 • тягові акумулятори;
 • запобіжники, щітки та багато іншого.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що ми оперативно підберемо вам необхідні запчастини для штабелерів. Це оригінальні ремкомплекти або деталі, а також аналоги, що не поступаються якістю оригінальній продукції.

Ремонт штабелерів та монтаж агрегатів

Просто купити запчастини для штабелерів замало. Важливо, щоби ремонтом техніки та встановленням деталей займалися професіонали.

Майстри компанії «Еталон» готові виконати оперативний ремонт вашої складської техніки. Послуга термінового виїзного ремонту дозволить скоротити простої штабелера й уникнути солідних фінансових втрат.

5 причин співпрацювати з компанією «Еталон»

 1. Оригінальні фірмові запасні частини для штабелерів — у нас лише справжні деталі провідних виробників.
 2. Наявність додаткових послуг — ви можете не тільки купити запчастини, але й замовити ремонт складської вантажної техніки.
 3. Оперативна реакція на звернення — ми зробимо все, що від нас залежить, щоби ваша техніка була відновлена ​​і підготовлена ​​до експлуатації якнайшвидше.
 4. Великий вибір деталей — на складі у великому асортименті завжди є необхідні запчастини.
 5. Прийнятна вартість — ціна на всі різновиди товарів помірна, що дасть змогу виконати ремонт без надвитрат.

Якщо вас цікавить додаткова інформація або ви хочете поставити запитання, зв’яжіться з консультантами за вказаними на сайті контактними даними.

Записатися на послугу

Відуки

Олег Бондаренко
Вже більше 3 років фахівці "Еталон" успішно обслуговують наші автонавантажувачі. Хочемо зазначити оперативність роботи, а також професійний і індивідуалізований підхід до кожної моделі і поломки. Рекомендуємо!
Олександр Просвиров
Що мені найбільше подобається в роботі з цією компанією - це реакція на виклик до 24 годин (ми знаходимося в області), за фактом найчастіше навіть набагато швидше. Для нас це важливо, тому що дуже великий склад і постійний потік роботи. Спасибі, сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.
Микола Дубницький
Хлопці з Еталону успішно ремонтують і обслуговують наші китайські навантажувачі, за які раніше взагалі мало хто брався. Радує також, що дають гарантію на роботу і запчастини.
Петро І.
Ми закупили б/у техніку у німецької компанії, була необхідність акуратно перефарбувати її, завдавши фірмову стилістику. Як виявилося, мало хто готовий зробити це якісно і надати гарантію. Тут всі роботи виконали на висоті. Спасибі!
Сергій
Обслуговують навантажувачі в нашому Дніпровському логістичному центрі. Реакція завжди в районі 1-2 годин. Що дуже цінно - свій великий склад запчастин, завдяки чому 99% робіт виконується блискавично. У рідкісних випадках, коли запчастини немає, знаходять її за 3-5 днів. Рекомендуємо "Еталон" для обслуговування вашої техніки.