Заряджання акумуляторів вилкових електронавантажувачів

Машини з двигунами внутрішнього згоряння не можуть використовуватися на складах і магазинах. Вони виділяють отруйні гази й занадто шумлять. Електричні навантажувачі незамінні під час роботи в замкнених приміщеннях. Електричні моделі не тільки екологічні, але й безшумні.

Важливим моментом під час їхньої експлуатації є створення й повноцінне обладнання кімнати для заряджання акумуляторних батарей.

Зарядне приміщення

Кімнату треба виділити окрему, ізольовану від персоналу підприємства. Під час заряджання акумуляторів відбувається виділення сірчаної кислоти та водню. Це негативно позначається на стані здоров’я людей.

Не варто забувати й про загрозу детонації акумуляторної батареї — вибух може статися в разі підвищення рівня згаданих вище речовин.

Крім того, служби, які відстежують умови праці можуть оштрафувати компанію за брак окремого приміщення.

Як обладнується кімната

Необхідно дотримуватися встановлених правил і нормативів з охорони праці. Зокрема, кімната обов’язково має бути відокремлена від інших приміщень. У ній потрібно передбачити достатньо місця для заряджання і зберігання батарей.

Ще одна умова — наявність вентиляції двох типів:

  • природної;
  • примусової.

Вони необхідні для виведення частинок водню й сірчаної кислоти. Дотримання всіх правил не тільки дасть змогу виключити штрафні санкції, а й захистить співробітників компанії від надзвичайних подій.

У приміщення не мусить потрапляти зайва волога. Гарна система вентиляції дасть можливість уникнути її появи.

Як правильно заряджати АКБ

Дотримуючись певних правил заряджання, ви зможете істотно збільшити термін служби батареї.

Ось головні вимоги:

  • заряджати АКБ потрібно суворо на 100 %, в іншому випадку буде знижуватися ресурс і батарея набагато швидше зноситься;
  • під час роботи навантажувача стежити за рівнем заряду — він не має падати нижче 20 %, інакше гідравлічна система буде функціонувати неефективно;
  • заряджати АКБ допускається не частіше ніж один раз на добу;
  • перед підключенням до мережі необхідно усунути всі різновиди забруднень;
  • якщо на корпусі та інших частинах з’явилися сліди кислоти й лугів, їх можна видалити за допомогою п’ятивідсоткового розчину соди.

Як бачите, нічого складного в правильній зарядці немає. Досить дотримуватися всіх зазначених вимог і АКБ служитиме довго!

Необхідний ремонт електричного навантажувача або заміна батареї? Звертайтеся до компанії «Еталон» за телефоном +38 (067) 656 06 36

Комментарии закрыты.