Значення щогли у вилкового навантажувача

Для оптимізації роботи на складах, у виробничих цехах, магазинах, які торгують великогабаритними товарами, заведено використовувати вилкові навантажувачі. Вони суттєво оптимізують усі процеси й дають змогу підвищити продуктивність праці, знизити витрати на вантажно-розвантажувальні роботи.

Навантажувачі є спеціальною технікою. Кожен вузол — важливий для повноцінного функціонування техніки. Основний елемент — щогла, за допомогою якої здійснюється спуск або підйом вантажу під час складування на стелажі або навантаження на фури, інші різновиди транспорту.

Особливості щогли

Лаконічно розглянемо основні особливості цього елемента навантажувача. Якщо ви тільки збираєтесь придбати техніку, інформація буде вам корисною і дасть можливість зробити дійсно правильний вибір.

Розташування щодо кабіни

  1. Фронтальне — попереду кабіни. Такий варіант зручний для оператора тим, що він вільно контролює переміщення щогли. Не виникає проблем під час управління технікою.
  2. Бічне — встановлюється на одному з боків навантажувача. Такий варіант вигідний у тому випадку, якщо на складах доводиться працювати з довгомірними вантажами, а проходи між стелажами вузькі.

Конструкція щогли

Є три різновиди конструкції щогли:

  • дуплекс — дві секції;
  • триплекс — три секції;
  • комбінована.

Дуплекс має на увазі наявність зовнішньої та внутрішньої секцій. Вони рухаються відносно одна одної. Максимальна вантажність — до 5000 кілограмів. Найбільше висування — до 5 метрів.

Триплекси здатні підіймати вантажі на висоту в 1,5–2 вище — до 9 метрів.

Унікальна особливість комбінованих конструкцій — оптимальне поєднання триплексів і дуплексів. У системі передбачений додатковий гідравлічний циліндр. З його допомогою здійснюється висування каретки на велику висоту без залучення другої секції, яка залишається в статичному положенні.

Висновок

Якщо ви вибираєте техніку для роботи на вулиці, рекомендуємо купувати навантажувачі з трисекційними щоглами. Для роботи всередині приміщень буде достатньо дуплексу.

Залишилися питання? Потрібна консультація? Необхідно провести ТО навантажувача або ремонт? Фахівці компанії «Еталон» готові прийти на допомогу. Телефонуйте: +38 (067) 656 06 36! Ми працюємо з навантажувачами різних типів і марок, готові оперативно виїхати й усунути поламання.

Комментарии закрыты.