Значення вузькопрохідного навантажувача

Вузькопрохідні штабелери призначені спеціально для роботи в обмеженому просторі. Це оптимальний варіант для складського приміщення, де стелажі стоять недалеко один від одного, і немає умов для маневрування. Розгляньмо особливості вузькопрохідного штабелера, його переваги та характеристики.

Крім здатності працювати в обмеженому просторі, штабелер цього типу має й інші переваги. Наприклад, він може складувати товари на великій висоті — до сімнадцяти метрів.

Вузькопрохідний штабелер — найскладніша й найдорожча машина з усього обладнання, що використовується на складах і керується людиною. Його ціна втричі-вп’ятеро перевищує вартість звичайного вилкового навантажувача з такою самою вантажопідйомністю.

У закритих складських приміщеннях без вузькопрохідних штабелерів не обійтись. Як правило, їхня ширина не перевищує двох метрів, що дає змогу зробити проходи зовсім невеликими. Чим менший прохід, тим більше стелажів із товарами можна помістити на складі.

Особливості конструкції

Раніше вузькопрохідні навантажувачі працювали на дизелі та бензині, але дорожнеча нафти та вимоги екології зробили актуальним нове рішення — електричний привід.

Виділяють два типи навантажувачів залежно від розташування оператора:

  • Man-down — штабелери з нерухомою операторською кабіною, яка не підіймається над підлогою.
  • Man-up − кабіна з оператором може підійматися та опускатися, а також пересуватися горизонталлю. У такий спосіб, водій перебуває на одній висоті з вантажем, що підіймається, і необхідною коміркою стелажу.

Навантажувачі можуть бути оснащені механічними або електромагнітними напрямними. Серед переваг першого варіанту: простота використання, доступна ціна, безпека, незалежність від електричної енергії. Другий варіант економічно вигідніший, але вимагає спеціально підготовленого оператора.

Важливий елемент сучасного навантажувача — акумулятор, що безперебійно постачає електроенергію. Щоб унеможливити поломки та простої, необхідне регулярне техобслуговування, замовити яке ви можете в нашій компанії «Еталон».

Додаткові переваги вузькопрохідних штабелерів:

  • висота підйому вантажу — до 17 м;
  • вантажопідйомність — 1–2 т;
  • швидке розвантаження;
  • зручна кабіна оператора.

Крім того, цей навантажувач можна використовувати й зовні складу як класичний штабелер.

Комментарии закрыты.